www.zupa-vid-varazdin.hr

Početna

        

 

 

  13. NEDJELJA KROZ GODINU

Od danas i kroz tjedan sakupljamo novčane priloge za PETROV NOVČIĆ, koje možete ubaciti u škrabice na izlazu iz crkve.

KROZ TJEDAN SLAVIMO:

Utorak: sv. Irenej, biskup i mučenik

Srijeda: sv. Petar i Pavao, apostoli. Mise su po rasporedu radnoga dana. Svečano se slavi u župi Petrijanec.

Sljedeća nedjelja je 14. Kroz godinu. To je prva nedjelja u mjesecu, sabiru se prilozi za odgoj i obrazovanje svećeničkih i redovničkih kandidata.

Sljedeće nedjelje je 333. Zavjetno hodočašće Grada Varaždina na Mariju Bistricu. Program, koji je isti kao i svake godine možete vidjeti na plakatu ispred crkve. Autobusi za Bistricu kreću u nedjelju u 6 sati a povratna karta je 60 kuna i možete je kupiti na autobusnom kolodvoru.

Od srca zahvaljujemo svima Vama koji ste donijeli kolače i slatkiše prigodom mladih misa naših mladomisnika Marka i Krunoslava. Budući da i dalje računamo na Vašu suradnju, molimo Vas da dođete i uzmete svoje posude u kojima ste donijeli kolače, da možete i drugi puta biti tako darežljivi. Svima HVALA!

 

 

 

DRAGI VJERNICI!

S OBZIROM NA SITUACIJU U KOJOJ SE
NALAZIMO, IMATE MOGUĆNOST UZETI
UPLATNICU SA ŽIRO-RAČUNOM NAŠE
ŽUPE SV. VIDA I OD KUĆE UPLATITI SVOJ
DAR – OBITELJSKI ILI DONACIJU ZA
ŽUPU SV. VIDA U VARAŽDINU.
OD SRCA VAM HVALA NA SVAKOJ VRSTI
POMOĆI!

Fra Mirko Kemiveš, župnik