www.zupa-vid-varazdin.hr

Početna

18. NEDJELJA KROZ GODINU

01.08.2021.

Danas je prva nedjelja u mjesecu. Sabiru se novčani prilozi za odgoj i obrazovanje svećeničkih i redovničkih kandidata. Svoj prilog možete ubaciti u škrabicu na dnu crkve.

KROZ TJEDAN SLAVIMO:

Ponedjeljak: Blažena Djevica Marija od Anđela – Porcijunkula. U našoj župi je godišnje klanjanje Isusu pred Presvetim oltarskim sakramentom, koji će biti izložen na klanjanje iza mise u 7 do 8,30 i nakon te mise do 12 i poslije podne od 16 do 19 sati. Na današnji dan možete zadobiti takozvani PORCIJUNKULSKI OPROST, za koji je potrebno pohoditi crkvu, izmoliti Oče naš i Vjerovanje, pristupiti sakramentu pokore i pričestiti se te moliti na nakanu Svetog Oca pape.

Utorak: Bl. Augustin Kažotić, biskup

Srijeda: sv. Ivan Marija Vianney, svećenik

Četvrtak: Gospa Snježna, Posvećenje Bazilike svete Marije Velike u Rimu. Iza večernje mise je klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom.

Petak: Preobraženje Gospodinovo, blagdan. Mise su po rasporedu radnoga dana, u 7; u 8,30 i 19 sati.

Subota: sv. Agatanđeo i Kasijan, kapucinski mučenici

Sljedeća nedjelja je 19. kroz godinu.

Kroz ljeto sakupljamo novčane priloge za Misijska vozila – MIVA. Svoj prilog možete ubaciti u škrabicu na dnu crkve.

DRAGI VJERNICI!

S OBZIROM NA SITUACIJU U KOJOJ SE
NALAZIMO, IMATE MOGUĆNOST UZETI
UPLATNICU SA ŽIRO-RAČUNOM NAŠE
ŽUPE SV. VIDA I OD KUĆE UPLATITI SVOJ
DAR – OBITELJSKI ILI DONACIJU ZA
ŽUPU SV. VIDA U VARAŽDINU.
OD SRCA VAM HVALA NA SVAKOJ VRSTI
POMOĆI!