www.zupa-vid-varazdin.hr

Početna

        

 

DRUGA KORIZMENA NEDJELJA

28.02..2021.  

Danas je pobožnost križnoga puta u 16,15.
Četvrtak: iza večernje mise je klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu
Križni put je u petak u 18,15.
Sljedeća nedjelja je 3. Korizmena. Križni put je u 16,15.

Sljedeće nedjelje sakupljamo novčane priloge za potrebe Crkve u BIH, a u sklopu redovite korizmene akcije Hrvatskog Caritasa – Tjedna solidarnosti i zajedništva s Crkvom i ljudima u Bosni i Hercegovini.

Župni vjeronauk za firmanike i prvopričesnike odvija se prema rasporedu koji su im priopćili njihovi vjeroučitelji.

Franjevački svjetovni red (OFS) poziva vas da se uključite u akciju Socijalne samoposluge „Kruh sv. Antuna“   „Daruj malo - pomozi puno“ kojom se prikupljaju trajne živežne namirnice i higijenske potrepštine za najpotrebitije obitelji i pojedince. Svoj prilog možete donijeti na portu Kapucinskog samostana. Unaprijed hvala svim dobročiniteljima!

Kupujmo i čitajmo katoličku štampu – u sklopu produbljenja svoje korizmene duhovne obnove.


 

DRAGI VJERNICI!

S OBZIROM NA SITUACIJU U KOJOJ SE
NALAZIMO, IMATE MOGUĆNOST UZETI
UPLATNICU SA ŽIRO-RAČUNOM NAŠE
ŽUPE SV. VIDA I OD KUĆE UPLATITI SVOJ
DAR – OBITELJSKI ILI DONACIJU ZA
ŽUPU SV. VIDA U VARAŽDINU.
OD SRCA VAM HVALA NA SVAKOJ VRSTI
POMOĆI!

Fra Mirko Kemiveš, župnik