www.zupa-vid-varazdin.hr

Početna

        

 

30 . NEDJELJA  KROZ  GODINU

24.10.2021.  

 

Danas je misijska nedjelja koja ove godine ima geslo: „Ne možemo ne govoriti o onome što vidjesmo i čusmo“ (Dj 4, 20) – koja nas sve potiče da budemo odgovorni za djelo evangelizacije – kod nas i u dalekim zemljama u kojima djeluju naši misionari. Svoj novčani prilog možete ubaciti u škrabicu na dnu crkve.

Danas i u nedjelju 31. listopada ispred crkve prodaju se  lampaši Caritasa „Ova svijeća gori duže“ – čijom kupnjom od 10 kuna pomažete naš biskupijski Caritas.

Četvrtak: sv. Šimun i Juda Tadej, apostoli. Iza večernje mise je klanjanje Isusu u Presvetom Oltarskom sakramentu.

Sljedeća nedjelja je 31. kroz godinu.

Kroz ovaj mjesec prije večernje mise su listopadske pobožnosti.

Vjeronauk se odvija po ustaljenom rasporedu!

U nedjelju 10. listopada u našoj župi su boravili aktivisti pokreta „40 dana za život“ koji su tu inicijativu predstavljali iza svake mise. Oni se svima Vama zahvaljuju na gostoprimstvu kao i na daru od 4.500 kuna koje su sakupili od Vas - naših župljana za uspješan nastavak ove korisne inicijative.

 

 

 

 

DRAGI VJERNICI!

S OBZIROM NA SITUACIJU U KOJOJ SE
NALAZIMO, IMATE MOGUĆNOST UZETI
UPLATNICU SA ŽIRO-RAČUNOM NAŠE
ŽUPE SV. VIDA I OD KUĆE UPLATITI SVOJ
DAR – OBITELJSKI ILI DONACIJU ZA
ŽUPU SV. VIDA U VARAŽDINU.
OD SRCA VAM HVALA NA SVAKOJ VRSTI
POMOĆI!

Fra Mirko Kemiveš, župnik