www.zupa-vid-varazdin.hr

Početna

        

 

PETNAESTA NEDJELJA  KROZ  GODINU

14. 07.2024.

Danas je petnaesta nedjelja kroz godinu i mise su po redovnom rasporedu.
 
Kroz ovaj tjedan slavimo:

Ponedjeljak -  Sv. Bonaventura, biskup i crkveni naučitelj, blagdan;

Utorak -  Bl. Dj. Marija od Brda Karmela, spomendan;

Iduća nedjelja šesnaesta je kroz godinu i mise su po redovnom rasporedu.

U četvrtak nakon večernje sv. mise je Euharistijsko klanjanje pred Presvetim u kojem ćemo na poseban način moliti za obitelj i mlade.
Također, u četvrtak 18.07. započinje trodnevnica za Gospu Karmelsku kod varaždinskih fratara. Trodnevnu duhovnu pripravu i svečanu misu u nedjelju 21.07. u 18:30 predvodi fra Ivan Miklenić. Za više detalja pogledajte plakat.

„Magdalenje“ u župi Kneginec započinje trodnevnom duhovnom pripravom u petak 19.07. Svečanu misu na župnu svetkovinu u ponedjeljak 22.07. u 11:00 sati predslavi vlč. Krunoslav Novak generalni tajnik HBK-a.

Preporučamo izloženi katolički tisak.

U kolekti „Petrov novčić“ koju smo nedavno prikupljali sakupljeno je 383,61 eura i predati će se biskupiji u narednim danima. Hvala od srca svim darovateljima.

Kao i svakog ljeta, i ove godine prikupljati ćemo dobrovoljne priloge za misionare, tj. za nabavu misijskih vozila.

Od srca zahvaljujemo svima koji su se na bilo koji način uključili u organizaciju „mlade mise“ našeg župljanina vlč. Josipa Biškupa. Neka Vas dobri Bog nagradi za vašu ljubav i pomoć koju ste nam pružili.
 
 
PODACI ZA UPLATU OBITELJSKOG DARA