www.zupa-vid-varazdin.hr

Početna

        

 

6. USKRSNA  NEDJELJA

 

Mise su po običaju. Danas je nacionalni, ujedno i naš biskupijski, susret obitelji, koji se slavi u Ludbregu, na prostoru Zavjetne kapele. Svaku biskupiju predstavljat će deset, a nadbiskupiju dvadeset obitelji. Pozivamo naše vjernike da sudjeluju na tom susretu, a središnje misno slavlje je s početkom u 11 sati, kojemu će prethoditi program u 9:30 sati.

Od ponedjeljka do petka prvopričesnici iz II. Osnovne škole dolazit će svaki dan na vježbu u našu crkvu u 16 sati. Ostali prvopričesnici iz VI. Osnovne škole imaju redoviti vjeronauk u vjeronaučnoj dvorani.

KROZ TJEDAN SLAVIMO:

Utorak: Posveta bazilike sv. Franje u Asizu

Četvrtak: UZAŠAŠĆE GOSPODINA NAŠEGA ISUSA KRISTA, svetkovina. Mise su po rasporedu radnoga dana u 7; u 8,30 i 19 sati.

Subota: U 10 sati bit će prva ispovijed za prvopričesnike, a kod večernje svete mise je krštenje prvopričesnika koji nisu bili do sada kršteni.

Sljedeća nedjelja je 7. Uskrsna. Kod župne mise u 10 sati bit će prva pričest za vjeroučenike II. Osnovne škole. Oni neka dođu u naš samostanski kvadrat već u 9,30 radi fotografiranja. Iz mise ćemo u crkvi podijeliti njihove uspomene na Prvu svetu pričest.

Čitajte katolički tisak.

 

 

ŽUPA SV. VIDA U VARAŽDINU

NOVO – IZMJENJENI TERMINI FIRME

 

ŽUPA SV. VIDA U VARAŽDINU
NOVO – IZMJENJENI TERMINI FIRME
DATUMI PODJELE SAKRAMENTA SVETE POTVRDE 2022.
Nedjelja, 8. V. 2022. u 10 sati – II. Osnovna škola – Kapucinska crkva
Subota 14. V. 2022. u 11 sati – svi razredi VI. Osnovne škole -  katedrala

PRVA SVETA PRIČEST 2022.
Nedjelja 29. V. 2022. u 10 sati – II. Osnovna škola
Nedjelja 5. VI. 2022. u 10 sati – svi razredi VI. Osnovne škole

 

 

 

DRAGI VJERNICI!

S OBZIROM NA SITUACIJU U KOJOJ SE
NALAZIMO, IMATE MOGUĆNOST UZETI
UPLATNICU SA ŽIRO-RAČUNOM NAŠE
ŽUPE SV. VIDA I OD KUĆE UPLATITI SVOJ
DAR – OBITELJSKI ILI DONACIJU ZA
ŽUPU SV. VIDA U VARAŽDINU.
OD SRCA VAM HVALA NA SVAKOJ VRSTI
POMOĆI!

Fra Mirko Kemiveš, župnik