www.zupa-vid-varazdin.hr

Početna

DESETA  NEDJELJA  KROZ  GODINU

09.06.2024.

Danas je deseta nedjelja kroz godinu i mise su po redovnom rasporedu.

Kroz ovaj tjedan slavimo:

Utorak -   Sv. Barnaba, apostol, spomendan;

Četvrtak -   Sv. Antun Padovanski, prezbiter i crkv. naučitelj, blagdan. Nakon večernje sv. mise je euharistijsko klanjanje pred Presvetim,

Subota -  Sv. Vid, mučenik, zaštitnik naše župe. Sv. mise ovdje u crkvi bit će u 7:00 i 8:30, a kod sv. Vida u 9:00 i 19:00 sati. Svečanu misu u 19 sati predvodi vlč. Josip Đurin. Na dan župe biti će    zaređen za svećenika đakon Josip Biškup, naš župljanin. Misa je u 10:30 u varaždinskoj katedrali. Više o ređenju i trodnevnoj    duhovnoj pripravi pogledajte na plakatu.

Iduća nedjelja jedanaesta je kroz godinu i mise su po redovnom rasporedu.

Preporučamo izloženi katolički tisak, stigao je novi broj „MAK“-a za djecu.

Svoje donacije za „Socijalnu samoposlugu“ – trajne prehrambene proizvode i higijenske potrepštine – kao i dosada možete ostaviti na porti samostana.

U utorak 11. lipnja u župi sv. Josipa na Banfici biti će predavanje o karmelskom redu i karmelskoj duhovnosti. Više o tome pogledajte na plakatu.

PODACI ZA UPLATU OBITELJSKOG DARA