www.zupa-vid-varazdin.hr

Početna

        

 

 

 

 

 PRESVETO  TROJSTVO

04.06.2023.

Današnja nedjelja je svetkovina Presvetog Trojstva. Toj svetkovini je posvećena i  naša Kapucinska – župna crkva. To je prva nedjelja u mjesecu, sabiremo novčane priloge za odgoj i obrazovanje svećeničkih i redovničkih kandidata.

Okrugli stol Varaždinske biskupije će se održati sutra, u ponedjeljak, 5. lipnja 2023. godine s početkom u 19.30. Tema posljednjeg susreta prije ljetne stanke nosi naslov „Obitelj – mjesto razlučivanja“

kroj ovaj tjedan slavimo:

Ponedjeljak: sv. Bonifacije, biskup i mučenik

Četvrtak: PRESVETO TIJELO I KRV KRISTOVA – TIJELOVO. Kod nas su svete mise po nedjeljnom rasporedu: u 6,30, u 8,30, u 12 i 17 sati. Jedino, neće biti svete mise u 10 sati nego ste svi pozvani u 10 sati na misu u Katedralu i na tijelovsku procesijom ulicama Grada. Pogledajte plakat pred crkvom.

Sljedeća nedjelja je 10. kroz godinu.

Čitajte katolički tisak!

 

 

 

 

DRAGI VJERNICI!

S OBZIROM NA SITUACIJU U KOJOJ SE
NALAZIMO, IMATE MOGUĆNOST UZETI
UPLATNICU SA ŽIRO-RAČUNOM NAŠE
ŽUPE SV. VIDA I OD KUĆE UPLATITI SVOJ
DAR – OBITELJSKI ILI DONACIJU ZA
ŽUPU SV. VIDA U VARAŽDINU.
OD SRCA VAM HVALA NA SVAKOJ VRSTI
POMOĆI!

Fra Mirko Kemiveš, župnik