www.zupa-vid-varazdin.hr

Vjeronauk

 

 

RASPORED ŽUPNOG VJERONAUKA
ZA ŠKOLSKU GODINU 2018./2019.

 


 

RASPORED ŽUPNOG VJERONAUKA
ZA ŠKOLSKU GODINU 2018./2019.


II. razred – II. Osnovna škola – ponedjeljak u 16 – A i B razredi I. tjedan
II. razred – II. Osnovna škola – ponedjeljak u 16 – C i D razredi II. tjedan

II. razred – VI. Osnovna škola – ponedjeljak u 17 - A i B razredi I. tjedan
II. razred – VI. Osnovna škola – ponedjeljak u 17 - C i D razredi II. tjedan

RASPORED ZA 2. RAZREDE JE PRIVREMEN, DOK SE NE UTVRDI TOČAN BROJ VJEROUČENIKA

III. razred – A B - II. Osnovne škole –   utorak u 16
III. razred – C D - II. Osnovne škole –   utorak u 17

III. razred – A i B - VI. Osnovne škole –  srijeda u 16
III. razred – C i D - VI. Osnovne škole –  srijeda u 17

IV. i V. razred – II. i VI. Osnovna škola –  četvrtak u 17

VI. i  VII.  razred – II. i VI. Osnovna škola –  petak u 17


VIII. razred – firmanici:

VI. osnovna škola – u 18 sati - ponedjeljak A razred, utorak B razred, srijeda C razred, četvrtak D razred.

II. osnovna škola  - subota – 9 sati A razred; 9,45 sati B razred; 10,30 sati C razred; 11,15 sati D razred

„AKO VJERU NE POZNAJEMO, NE MOŽEMO JE NI SLAVITI, NI ŽIVJETI NITI ŽIVOTOM SVJEDOČITI“

 

 

RKT. ŽUPA  SV. VIDA
VARAŽDIN, Kapucinski trg 7.
☎(042) 213-550

KRŠĆANSKA INICIJACIJA – KATEKUMENAT

                     KORIZMA 2019.

RODITELJSKI SASTANCI U KORIZMI 2019.
3. RAZREDI 2. i 6. OSNOVNE ŠKOLE – NEDJELJA 17. III. 2019. u 18 SATI
7. RAZREDI 2. i 6. OSNOVNE ŠKOLE – NEDJELJA 24. III. 2019. u 18 SATI
8. RAZREDI 2. i 6. OSNOVNE ŠKOLE – NEDJELJA 31. III. 2019. u 18 SATI

KATEKUMENSKI STUPNJEVI
Pretprvopričesnici – II. razredi – II. i VI. O.Š. – srijeda 13. III. 2019. u 19 sati
Prvopričesnici – III. razredi VI. O.Š. – srijeda 20. III. 2019. u 19 sati
Prvopričesnici – III. razredi II. O.Š. – subota 23. III. 2019. u 19 sati

PREDAJA SVETOGA PISMA – PRETPOTVRĐENICI 7. razredi
II. i VI. O.Š. – SRIJEDA  27. III. 2019. u 19 SATI

PREDAJA VJERE – POTVRĐENICI
VI. O.Š. – SRIJEDA 3. IV. u 19 SATI
II. O.Š. – SUBOTA 6. IV. u 19 SATI

ISPOVIJEDI – KORIZMA 2019.

8. razredi II. i VI OŠ. – ponedjeljak 1. IV., utorak 2. IV,  srijeda 3. IV. i četvrtak 4. IV. u 18 sati
Ispovijed za ostale vjeroučenike  -  4., 5., 6., 7. i 8.  razredi II. i VI. Osnovne škole je SUBOTA 6. IV. 2019. u 10 sati
____________________________________________________
VELIKI UTORAK 16. IV. u 18,30 – ispovijed mladi i odrasli

Podjela sakramenta svete Potvrde za krizmanike VI. O.Š. je u subotu 4. V. u 11
Podjela sakramenta svete Potvrde za krizmanike II. O.Š. je u subotu 11. V. u 11
Prva pričest za prvopričesnike VI. OŠ. bit će u nedjelju 19. V. 2019. u 10 sati
Prva pričest za prvopričesnike II. OŠ. bit će u nedjelju 26. V. 2019. u 10 sati.