www.zupa-vid-varazdin.hr

Početna

Liturgijska godina „A“

17. kolovoz 2014. 

DVADESETA  NEDJELJA KROZ GODINU

 

 

Mise su po običaju.

Utorak: sv. Ljudevit, biskup.

Na osmu obljetnicu smrti mons. Marka Culeja, prvog varaždinskog biskupa, misno slavlje u katedrali Uznesenja BDM u Varaždinu u utorak 19. kolovoza u 19 sati predvodit će varaždinski biskup mons. Josip Mrzljak. Prije mise u 18 sati održat će se otkrivanje i blagoslov spomen-biste biskupa Culeja ispred Svećeničkog doma u Varaždinu.

Srijeda: Sv. Bernard, opat i crkveni naučitelj

Četvrtak: sv. Pijo X, papa

Petak: Blažena Djevica Marija Kraljica

Subota: sv. Ruža Limska, djevica

Sljedeća nedjelja je 21. kroz godinu. Svete mise su po običaju.

Franjevački svjetovni red (OFS) poziva vas da se uključite u akciju Socijalne samoposluge „Kruh sv. Antuna“ -  „Daruj malo - pomozi puno“ kojom se prikupljaju trajne živežne namirnice i higijenske potrepštine za najpotrebitije obitelji i pojedince. Svoj prilog možete donijeti na portu Kapucinskog samostana do 20. u mjesecu. Unaprijed hvala svim dobročiniteljima!