www.zupa-vid-varazdin.hr

Početna

 

OGLASI ZA

TRIDESETIČETVRTU

NEDJELJU KROZ GODINU

*SVETKOKVINA KRISTA - 

-KRALJA SVEGA STVORENOGA*

 

22. studeni 2015.

Mise su po običaju.
Današnjom nedjeljom završava dosadašnja liturgijska godina.
Utorak: Vijetnamski franjevački mučenici
Srijeda: sv. Katarina Aleksandrijska, djevica i mučenica
Četvrtak: sv. Leonardo Portomauricijski, franjevac, svećenik
Petak: sv. Franjo Antun Fasani, franjevac, svećenik
Subota: sv. Jakov Markijski, franjevac, svećenik
Sljedeća nedjelja je 1. Nedjelja Došašća ili Adventa. Mise su po nedjeljnom rasporedu. Sa tom nedjeljom započinje vrijeme Došašća koje traje sve do Božića. To je vrijeme koje poziva na rast i napredak u vjeri. Nemojte se dati zanijeti raznim „adventskim“ ponudama koje nisu ništa drugo negoli „čisti materijalizam“. Radije dođite na mise zornice koje će biti svakog radnog dana u 6 sati ujutro.
Franjevački svjetovni red (OFS) poziva sve vjernike koji se žele uključiti u djelovanje Crkve po primjeru sv. Franje Asiškog, da se pridruže našem Mjesnom bratstvu sv. Feliks. Više informacija možete dobiti svakog ponedjeljka nakon večernje svete mise i na porti Kapucinskog samostana.
Zahvaljujemo se svima koji su se odazvali i donijeli svoj doprinos za korisnike naše „Socijalne samoposluge“.