www.zupa-vid-varazdin.hr

Početna

Liturgijska Godina ""

12. listopad 2014. 


TRIDESETA

NEDJELJA  KROZ  GODINU

 

Mise su po običaju.

Iza mise, ispred crkve možete kupiti Caritasove lampaše – „Ova svijeća gori dulje“ – čijom kupnjom potpomažete rad našega biskupijskog Caritasa.

 

Utorak: sv. Šimun i Juda Tadej - apostoli

Petak: Bl. Anđeo iz Akrija, svećenik - kapucin

U petak 31. listopada, uoči blagdana Svih Svetih u 21 sat bit će u našoj katedrali slavljeničko-molitveno bdijenje s katehezom i svetom misom za mlade. (Umjesto Noći vještica (Halloween), mladi su pozvani slaviti Pobjedu svetih (Holywin)).

 

Subota: SVI SVETI – svetkovina. Mise su po nedjeljnom rasporedu.

 

Sljedeća nedjelja je 31. kroz godinu. Te nedjelje Crkva slavi Blagdan SPOMEN SVIH VJERNIKA POKOJNIKA – DUŠNI DAN. Mise su po uobičajenom,  nedjeljnom rasporedu. To je prva nedjelja u mjesecu pa se sabiru prilozi za odgoj i obrazovanje svećeničkih i redovnčkih kandidata.